Antikvariát
u Léona Cliftona

Nabídka – dobrodružky

Filtr 



Zobrazuji tituly 81 – 100 z celkem 521:

Brand, Max: Příjemný Jim

obálkaobálka
Toužimský a Moravec 1938, 256 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Jiří Wowk.
Nakladatelská brož, výborný stav. Drobně opravený hřbet.
Cena: 3500 Kč

Marryat, kapitán: Bremský kormidelník Miloslav Vlnovský

obálkaobálka
B. Stýblo [b. r. - cca 1890], 397 stran. Obálka anonym, ilustrace anonym.
nakladatelská "nálepková" vazba s ochranným přebalem, velmi dobrý stav. Kniha slušná, s mírně natrženými předsádkami a nepatrně odřenými hranami, přebal ve hřbetu drobně potrhaný a na jednom místě vyspravený restaurátorskou "neviditelnou" páskou. V textu černobílé a barevné ilustrace.

S přebalem vzácně vídané.
Cena: 3900 Kč
Kategorie: dobrodružky

Brand, Max: Rudý jestřáb

obálkaobálka
Toužimský a Moravec 1937, 287 stran. Ilustrace Jiří Wowk.
Nakladatelská celoplátěná vazba, průměrný stav. Odřené a sešikmené desky.

Varianta s "kloboukem" na hřbetu.
Cena: 990 Kč
Kategorie: dobrodružky
REZERVACE

Tento titul si již někdo rezervoval. Objednat si ho můžete i nadále, kontaktujeme Vás v případě odmítnutí předchozím zájemcem.

Foglar, Jaroslav: Pod junáckou vlajkou

obálka
Olympia 1969, 148 stran. Obálka Bohumil Konečný, ilustrace Gustav Krum.
Nakladatelská vazba s přebalem, velmi dobrý stav. Minimálně čtené.
Cena: 100 Kč

Charous, Čeněk: Lovecká dobrodružství z celého světa

obálkaobálka
HOKR 1947, 226 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská poloplátěná vazba. Kniha zašpiněna je v dobrém stavu, pouze lehce odřené rožky.
Cena: 290 Kč

Marryat, Frederick: Kormidelník Vlnovský

obálka
Státní nakladatelství dětské knihy 1955, 276 stran. Obálka Jan Herink.
Nakladatelská brož se samostatným přebalem, velmi dobrý stav. Zanedbatelně odřené hrany, vnitřek perfektní.

8. svazek edice KOD. Zřídka vídané.
Cena: 1000 Kč

Foglar, Jaroslav: Přístav volá

obálka
Jan Kobes a synové 1947, 132 strany. Ilustrace Bohumil Konečný.
Nakladatelská poloplátěná vazba, dobrý stav.

3. vydání.
Cena: 800 Kč

Stevenson, Robert Louis: Loď mrtvých

obálka
Josef R. Vilímek 1928, 506 stran. Obálka Zdeněk Burian.
Nerozřezaná nakladatelská brož, tzv. "safiánový přebal", luxusní stav.
Cena: 1900 Kč

Motta, Luigi: Prchající Albatros

obálka
Josef Richard Vilímek 1930, 192 strany. Obálka A. Della Valle, ilustrace A. Della Valle.
Nakladatelská brož, tzv. "safiánový" přebal, výborný stav. Drobně natržený hřbet.

V obálce se nevyskytuje.
Cena: 1900 Kč
Kategorie: dobrodružky

White, Stewart Edward: Dlouhá puška

obálka
Toužimský a Moravec 1934, 607 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská celoplátěná vazba, dobrý stav. Mírně odřené hrany a drobně sešikmený hřbet. Na prvních stranách drobná stopa po vlhkosti.

Edice S puškou a lassem. Pěkné Burianovy kvaše.
Cena: 2900 Kč

Fielding, A.: Případ Juliana Clifforda (Dobrodružný svět - 5. ročník)

obálka
Josef Richard Vilímek [b. r.] 1931. Ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská brož s velmi vzácně se vyskytující typografickou obálkou, dobrý stav. Hřbet na jednom místě drobně podlepený, taktéž první textová strana. Na obálce drobná inkoustová skvrnka.
Cena: 2000 Kč

Beholz, Robert: Zvěd z tvrze Oswego

obálkaobálka
Toužimský a Moravec 1938, 315 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská "nálepková" vazba (hřbet s palmou), slušný stav. Mírně odřené hrany, chybí část přední předsádky, vnitřek jinak velmi slušný. Na přední desce malý "varhánek".

Nevyskytuje se. Edice S puškou a lassem.
Cena: 2900 Kč

Johns, W. E.: Biggles a zlaté dublony

obálkaobálka
Toužimský a Moravec 1940, 223 strany. Ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská brož, výborný stav. Hřbet drobně opravený, vnitřek výborný.

Vzácně vídaný svazek.
Cena: 4900 Kč

Gredsted, Torry: Zpívající šíp

obálka
Toužimský a Moravec 1935, 236 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská vazba s nalepeným obrázkem, průměrný stav. Natržený a vybledlý hřbet.


Edice S puškou a lassem.
Cena: 1200 Kč

Štorch, Eduard: Lovci mamutů

obálkaobálkaobálka
Toužimský a Moravec 1937. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská celoplátěná vazba s přebalem. Kniha výborná, před titulem podpis a dedikace Zdeňka Buriana z roku 1939, přebal potrhaný, ve hřbetu se skvrnkou, na přední straně s větší ztrátou.
Cena: 2900 Kč

Kuděj, Zdeněk Matěj [=Kuděj, Zdeněk Marian]: Král tuláků I. + II.

obálkaobálka
Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství [Antonín Svěcený] 1923, 605 stran. Ilustrace Zdeněk Burian.
Novější celoplátěné převazby, velmi dobrý stav. Vnitřek bezvadný.

Raný ilustrační doprovod Zdeňka Buriana!
Cena: 1200 Kč

Motta, Luigi: Tajemství Indického moře

obálkaobálka
Josef R. Vilímek 1933, 347 stran. Ilustrace Gennaro Amato a Zdeněk Burian.
Novější celoplátěná převazba, velmi dobrý stav.
Cena: 350 Kč

Jendorff, Jessen: Mexický odvážlivec

obálka
Toužimský a Moravec 1938, 137 stran. Ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská celoplátěná vazba, vynikající stav. Mírně světlejší hřbet.

Edice S puškou a lassem.
Cena: 1500 Kč

Kravkov, M.: V zajetí polární noci

obálka
Toužimský a Moravec 1938, 174 strany. Ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská celoplátěná vazba, vynikající stav. Drobně vyšisovaný hřbet.

Edice S puškou a lassem.
Cena: 1800 Kč

Beholz, Robert: Tekumtha

obálka
Toužimský a Moravec 1938, 353 strany. Ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská celoplátěná vazba, vynikající stav. O odstín světlejší hřbet..

Edice S puškou a lassem.
Cena: 1200 Kč
Stránka: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] Další
Milan Fibiger - akademický malíř